REGIOkarnet

REGIOkarnet i miniREGIOkarnet to doskonała propozycja dla osób podróżujących nieregularnie, umożliwia bowiem wielokrotną liczbę przejazdów pociągami w trzech dowolnie wybranych dniach w ciągu dwóch kolejnych miesięcy.

REGIOkarnet w zryczałtowanej cenie 75,00 zł – ważny jest wyłącznie w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych Arriva RP (oprócz pociągów specjalnych), KD, KŚ, KW, KMŁ.

miniREGIOkarnet  w zryczałtowanej cenie 65,00 zł – ważny jest wyłącznie w pociągach REGIO.

Przed rozpoczęciem przejazdów w danym dniu wystarczy dokonać  legalizacji karnetu - bezpłatnie:  w kasie biletowej   albo  u konduktora w pociągu (w przypadku gdy przejazd rozpoczyna się na stacji, na której nie ma kasy lub jest nieczynna,  zachowując warunki zgłoszenia się do obsługi konduktorskiej przewidziane dla osób bez waznego dokumentu przewozu).

Posiadacze REGIOkarnetu i miniREGIOkarnetu mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są karnety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

ZałącznikRozmiarData
Warunki taryfowe oferty Przejazdy na podstawie REGIOkarnetu oraz miniREGIOkarnetu (obowiązujące od 1 września 2015 r.) - wyciąg z Taryfy przewozowej (TPR)28.25 KB2015-09-02