Praktyki/Staż

Jesteś studentem albo świeżo upieczonym absolwentem? Rozpocznij swoją karierę w Przewozach Regionalnych! 

Prowadzimy całoroczny nabór na bezpłatne praktyki studenckie oraz płatne staże absolwenckie w warszawskiej centrali naszej firmy. Umożliwiamy zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem profesjonalistów, a także pozyskanie nowej wiedzy i unikatowych umiejętności. Program rozpoczęliśmy obecnością na Targach Pracy Transportu i Logistyki.

Oferujemy możliwość odbycia praktyk i staży w następujących biurach (w zależności od aktualnego zapotrzebowania):

o Audytu Wewnętrznego,
o Ekonomiki i Analiz,
o Eksploatacji i Przewozów,
o Zarządzania Płynnością,
o Handlowym,
o Informatyki,
o Prawnym,
o Spraw Pracowniczych,
o Utrzymania Taboru,
o Zakupów, Logistyki i Usług Wspólnych,
o Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Przewozów;
o Zarządzania Projektami.

Wyślij swoje CV wraz z podaniem nazwy Biura, w którym chcesz zdobywać doświadczenie, na adres kariera@p-r.com.pl!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych stażystów

Łukasz, Biuro Informatyki

Łukasz, Biuro Informatyki

 "Zgłaszając się do programu praktyk przy wdrażaniu aplikacji Google Apps For Work w Przewozach Regionalnych, myślałem o postawieniu na swój rozwój. Uważam, że tego typu praktyki są idealne na start, ponieważ pozwalają zapoznać się ze środowiskiem pracy korporacji, jak również na sprawdzenie siebie wewnątrz tego środowiska. Dodatkowo tematyka praktyk jest niezwykle interesująca, ponieważ technologia Google Apps For Work jest pionierskim rozwiązaniem dla firm, które staje się coraz bardziej popularne w wielu korporacjach. W pierwszych dniach mojej pracy najbardziej zaskoczyło mnie pozytywne nastawienie ludzi pracujących w moim otoczeniu, zarówno w stosunku do mojej osoby, jak i siebie nawzajem. Zawsze mogę liczyć na wsparcie współpracowników.Praca w moim pionie jest dość specyficzna w odniesieniu do całej działalności spółki, ponieważ wiąże się z realizowaniem projektów i zadań obejmujących zasięgiem całą firmę. Możliwość poznania specyfiki pracy na takim poziomie jest dla mnie dużym krokiem naprzód. Z każdym kolejnym tygodniem powierzane mi zadania są bardziej złożone i wymagające. Dzięki temu czuję, że zdobywam cenne doświadczenie i rozwijam swój warsztat oraz że rośnie zaufanie do mnie jako pracownika."

Amadeusz, Biuro Informatyki

Amadeusz, Biuro Informatyki "Zdecydowałem się wziąć udział w programie praktyk, ponieważ oferta Przewozów Regionalnych wydała mi się najlepszą opcją, aby zdobyć doświadczenie w dziale IT. Liczyłem na to, że praktyki te pozwolą mi wykorzystać wiedzę pozyskaną podczas studiów oraz poznać tajniki pracy w biurze informatyki. I nie pomyliłem się! Praktyki w Przewozach Regionalnych nauczyły mnie przede wszystkim działania w zespole, podejmowania decyzji i pracy w grupie projektowej. Zadania przede mną stawiane pozwoliły mi nie tylko rozwijać swoje umiejętności związane z obszarem informatyki, ale także odkrywać nowe zainteresowania, które na pewno ułatwią mi dalszą naukę na studiach. Doświadczenie tu zdobyte z pewnością będzie przynosić owoce podczas stawiania kolejnych kroków w świecie biznesu. Miła atmosfera, pozytywne kontakty z pracownikami i klimat panujący w firmie bardzo mi odpowiadały."

Alan, Biuro Informatyki

Alan, Biuro Informatyki

 "Zdecydowałem się aplikować na praktykę w Przewozach Regionalnych, ponieważ uznałem, że doświadczenie zdobyte w tak dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie otworzy przede mną nowe możliwości oraz pozwoli mi zrozumieć reguły, według których funkcjonuje dział IT w dużej firmie.Do moich podstawowych obowiązków należy wspieranie zespołu w wykonywaniu codziennych zadań miedzy innymi bieżąca pomoc użytkownikom oraz konserwacja sprzętu. Jednym z moich głównym zadań jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań firmy Google w biznesie (pakiet Google Apps for Work) oraz bieżące szkolenie użytkowników w obsłudze nowych narzędzi. Zdobywam dużą praktyczna wiedze z zakresu IT oraz bezcenne doświadczanie zawodowe. W firmie panuje bardzo mila atmosfera, starsi koledzy są bardzo pomocni i chętnie pomagają w razie problemów. Dużym plusem są również elastyczne godziny pracy, dzięki którym łatwo pogodzić mi moje zajęcia na uczelni z obowiązkami w pracy."

Marcelina, Biuro Spraw Pracowniczych

Marcelina, Biuro Spraw Pracowniczych"Aplikując na staż w Przewozach Regionalnych, chciałam osiągnąć trzy cele rozwojowe: uczyć się od profesjonalistów, zostać „wrzuconą na głęboką wodę” oraz rozwijać się w przyjaznej atmosferze. Biuro Spraw Pracowniczych okazało się świetnym miejscem do spełnienia postawionych przed sobą wymagań, a także wyniesienia ze stażu dużo, dużo więcej. Niewątpliwym atutem praktyk  jest możliwość  prowadzenia otwartych dyskusji, które przekładają się na efektywność współpracy. Ponadto zakres powierzanych mi obowiązków rozszerzał się z każdym tygodniem, doprowadzając do samodzielnego prowadzenia przeze mnie wybranych projektów. Jeśli masz podobne cele jak ja – nie wahaj się, aplikuj! :)"