Bilet Opolski

opolskie

Oddział Opolski informuje, że została przedłużona umowa z Miastem Opole na honorowanie w pociągach REGIO  biletów okresowych „ZTM” oraz dokumentów uprawniających do bezpłatnych przejazdów w miejskiej komunikacji zbiorowej w granicach administracyjnych Miasta Opole w 2017 rok.

Oferta będzie obowiązywać w granicach administracyjnych miasta na obszarze ograniczonym stacjami kolejowymi: Opole Główne, Opole Zachodnie, Opole Wschodnie, Opole Gosławice, Opole Grotowice, Opole Groszowice, Chmielowice, Borki Opolskie, Czarnowąsy. Do korzystania z oferty uprawnieni są posiadacze biletów okresowych (miesięcznych i dłuższych), obowiązujących na wszystkich liniach, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej (aplikacja SkyCash). Dodatkowo właściciele biletów miesięcznych i trzymiesięcznych będą mogli skorzystać z uprawnienia do przejazdu pociągami Przewozów Regionalnych w weekendy z jedną osobą poniżej 18. roku życia.

 

Wspólna inicjatywa Przewozów Regionalnych i władz Opola wpisuje się w strategię przewoźnika polegającą na współpracy z organizatorami komunikacji miejskiej w kluczowych aglomeracjach i miastach w całych kraju.

Jak wynika z przeprowadzonych badań w 2016 roku, oferta bardzo dobrze wpisała się  w oczekiwania naszych klientów. Liczba pasażerów korzystających z oferty rośnie i na przykład  w maju to 1576 osób a w październiku już 1850 osób.

Więcej informacji - Kliknij TU.