Zimowa promocja dla stałych klientów!

Kupując bilet miesięczny lub kwartalny przez internet, zapłacisz mniej! Dzięki najnowszej promocji możesz zaoszczędzić 10 złotych.

Nowa promocja firmy IT-Trans, operatora strony biletyregionalne.pl, to propozycja dla stałych pasażerów, którzy na co dzień korzystają z usług Przewozów Regionalnych i kupują atrakcyjne cenowo bilety okresowe. Każdy, kto kupi bilet miesięczny lub kwartalny na stronie www.biletyregionalne.pl i zapłaci za niego poprzez MasterPass (w tym karty MasterCard i Maestro), ma szansę uzyskać 10 zł rabatu!

Promocja obowiązuje od 25 listopada do 31 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych na tę akcję (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Z promocji może skorzystać trzy tysiące pierwszych osób, które w okresie jej trwania kupią bilety okresowe w sklepie internetowym na stronie biletyregionalne.pl. Rabat zostanie naliczony automatycznie po wybraniu odpowiedniej formy płatności. Warto pamiętać, że bilety zakupione w ramach tej promocji nie podlegają zwrotowi.

Szczegółowy regulamin promocji można pobrać tutaj.