Meskalina Festival z Przewozami Regionalnymi

wielkopolskie

Przewozy Regionalne jako partner strategiczny i oficjalny przewoźnik Meskalina Festival zaprasza Wielkopolan do Środy Wlkp. Od 8 do 15 sierpnia 2016 r. bilety na pociągi REGIO do i ze Środy będą dla uczestników wydarzeń kulturalnych Meskaliny nawet 30% tańsze! 1 sierpnia 2016 r. rusza sprzedaż promocyjnych biletów w ofercie "Kolej na rozrywkę" w internetowych kanałach sprzedaży. Aby zapewnić festiwalowiczom z Poznania bezpieczny powrót po ostatnim koncercie uruchomimy pociąg specjalny pod nazwą Meskalina Festival. 

Zapraszamy na łąki - podkreślają organizatorzy piątej edycji festiwalu. Przez tydzień w Środzie Wielkopolskiej potrwa maraton kultury  z muzyką na pierwszym planie i resztą form sztuki w tle.  W tym czasie elektroniczne bilety na pociągi  REGIO do Środy Wielkopolskiej będą nawet do 30% tańsze! Wystarczy skorzystać z jednego z naszych internetowych kanałów sprzedaży: www.biletyregionalne.pl, aplikacji Skycash lub systemu Koleo aby skorzystać z promocji "Kolej na rozrywkę" i podczas zakupu wpisać hasło "Meskalina Festival". Do ceny biletu automatycznie zostanie doliczony rabat. Promocja "Kolej na rozrywkę" łączy się z ulgami ustawowymi i obowiązuje na terenie całej Wielkopolski.  Na stacji Środa Wlkp. codziennie zatrzymuje się ponad 40 pociągów Przewozów Regionalnych z Poznania, Jarocina, Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Krotoszyna czy Kępna. Sprzedaż promocyjnych biletów ruszy 1 sierpnia 2016 r. 
 
Po ostatnim koncercie zapraszamy uczestników na pokład pociągu specjalnego Meskalina Festival, który w nocy z niedzieli na poniedziałek, 14/15 sierpnia zabierze chętnych podróżnych do Poznania. Okolicznościowe bilety na przejazd pociągiem będą dostępne u obsługi stoiska reklamowego Przewozów Regionalnych na terenie festiwalu. 
Więcej informacji i program festiwalu znajdują się na stronie internetowej: http://meskalinafestival.pl/ oraz na portalu facebook: Meskalina Festival
ZałącznikRozmiarData
Jak skorzystać z promocji? Instrukcja496.94 KB2016-07-25
Warunki taryfowe oferty "Kolej na rozrywkę"754.94 KB2016-07-27