Litwa

Połączenia

Przewozy Regionalne wspólnie z Kolejami Litewskimi uruchamiają weekendowe pociągi na trasie:
- Białystok - Suwałki - Kowno.

Rozkład jazdy można sprawdzić tutaj.

Oferta specjalna „Polska – Litwa Regio special umożliwia kupno biletów w znacznie niższych cenach niż w tradycyjnej taryfie międzynarodowej. Bilety dostępne są przez internet, w kasach biletowych oraz u obsługi pociągu.

Oferta obowiązuje od 12.06.2016 roku.


CENY BILETÓW

  • Białystok – Kowno: 11,00 euro,
  • Suwałki – Kowno:    8,00 euro.

Ceny w pozostałych relacjach dostępne są tutaj.

Płatność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dokonuje się w złotówkach, wg następującego kursu euroBilety nie podlegają wymianie (przebukowaniu).

Oferta „Polska-Litwa Regio Special” jest również atrakcyjna dla osób podróżujących z dziećmi. Jedno dziecko do ukończenia
6. roku życia może podróżować za darmo, a pozostałe mogą skorzystać z 50-procentowej ulgi.

Podróżując w relacjach krajowych będzie można skorzystać z taryfy REGIO i ofert promocyjnych, np. „Ty i raz, dwa, trzy”.


WAŻNOŚĆ BILETÓW

Bilety na przejazd "tam" lub „z powrotem” ważne są do godziny 24:00 w dniu podróży. Biletów na przejazd "tam i z powrotem" na jednym blankiecie nie wydaje się.

Pasażer ma prawo przejazdu na trasie krótszej niż wskazana na bilecie, lecz nie przysługuje mu zwrot kosztów za niewykorzystaną część biletu.


PRZEWÓZ ROWERU

Przewóz roweru odbywa się pod nadzorem podróżnego. Rower nie powinien przeszkadzać współpodróżnym, ani powodować uszkodzeń lub zanieczyszczeń wagonu. Cena biletu na przewóz roweru wynosi 2,00 euro.

Dodatkowe informacje:

Aktualny kurs EURO