Woodstock Express do Kostrzyna

wielkopolskie

Z Poznania wyruszy piętnaście pociągów specjalnych do Kostrzyna nad Odrą. Bilet na Woodstock i z powrotem ze stolicy Wielkopolski to dla studenta koszt 49 zł. W tym tygodniu pod zachodnią granicą kraju spotkają się setki tysięcy festiwalowiczów . Przedstawiamy rozkład jazdy pociągów, które zabiorą młodzież w niezapomnianą i bezpieczną podróż. 

Najtaniej i najszybciej bilety na pociągi Przewozów Regionalnych można nabyć na stronie www.biletyregionalne.pl. Szczegółowe informacje na ten temat zostały opublikowane: http://www.przewozyregionalne.pl. Odprawa pociągów Woodstock Express z Poznania będzie odbywać się z różnych peronów na Dworcu Poznań Główny. Prosimy pasażerów o zapoznanie się z informacjami na plakatach, uważne słuchanie zapowiedzi megafonowych i przygotowanie biletów wraz z uprawnieniami przejazdowymi do kontroli jeszcze na peronie przez wejściem do pociągu. 

Pragnąc zapewnić swoim pasażerom komfortowe i bezpieczne podróże, Przewozy Regionalne organizują specjalny sztab koordynujący powroty z Przystanku Woodstock. Apelujemy do uczestników festiwalu o zachowanie szczególnej uwagi podczas podróży oraz o szanowanie podstawionych składów, które na co dzień służą innym naszym pasażerom. Przypominamy też, że podróżujący na Przystanek zawsze mogą zwrócić się z prośbą o pomoc do obsługi pociągu. Prosimy również, by podczas jazdy nie wychylać się przez okna, nie otwierać drzwi, nie używać hamulca bezpieczeństwa bez uzasadnionej przyczyny, a na stacjach korzystać tylko z wyznaczonych przejść. W pociągach dodatkowych musicREGIO przewóz rowerów jest niedozwolony.