Promocja dla fanów Gran Turismo

wielkopolskie

W wyścigowym tempie kupujemy bilety na pociągi REGIO w Wielkopolsce, korzystając z promocji „Kolej na rozrywkę”. Dodatkowy, nawet 30% rabat jest doliczany do biletów elektronicznych kupionych na www.biletyregionalne.pl, w Skycash lub w systemie KOLEO. Uczestnikom 12. zlotu samochodów sportowych Gran Turismo Polonia 2016  proponujemy dojazd do Poznania ze wszystkich stacji w Wielkopolsce taniej, niż zwykle!

Nowa oferta „Kolej na rozrywkę” jest dostępna w internecie oraz w aplikacjach mobilnych i pozwala na dodatkowy rabat około 30% dla biletów do i z Poznania, na terenie Wielkopolski, w czasie trwania zlotu Gran Turismo w Poznaniu. Od 30 czerwca do 2 lipca wszystkie bilety elektroniczne dla uczestników Gran Turismo w Poznaniu będą o około 30% tańsze! Wystarczy skorzystać z jednego z mobilnych kanałów sprzedaży biletów na pociągi Przewozów Regionalnych i podczas zakupu wpisać kod promocyjny: GTP,  a do ceny biletu zostanie doliczony 30-procentowy rabat!

Hasło: GTP

Bilety objęte promocją będą dostępne w sprzedaży od 30 czerwca:

Jak najtaniej dotrzeć na Gran Turismo?

Pociąg to najtańszy i najbezpieczniejszy środek transportu. Nowa promocja na czas zlotu samochodów w Poznaniu to bilety tańsze jeszcze o około 30%. Promocja łączy się z ulgami ustawowymi i obowiązuje tylko na terenie Wielkopolski.

Jak skorzystać z promocji?

Aby kupić bilet w promocyjnej cenie, załóż konto na stronie www.biletyregionalne.pl (skorzystaj z dotychczasowego) lub zainstaluj aplikację mobilną SkyCash (konto zakładane do numeru telefonu, dwie formy płatności: przelew lub podpięcie karty płatniczej). System KOLEO może założyć konto np. do Twojego profilu na facebook.com lub Google.

Krok 1 z 3. Wybierz bilet jednorazowy i wskaż początek i koniec swojej podróży. Ofertę stosuje się do wszystkich relacji do lub z Poznania na terenie woj. wielkopolskiego, między 30 czerwca a 2 lipca 2016.

Krok 2 z 3. Wybierz swoją ulgę ustawową. Np. na podstawie ważnej legitymacji studenckiej przysługuje Ci 51% zniżki.

Krok 2a z 3. Dokonaj wyboru najkorzystniejszej oferty dla swojego biletu. Wybierz „Kolej na rozrywkę”.

Krok 3 z 3. Sprawdź dane biletu, uzupełnij dane właściciela. Użyj hasła promocyjnego: GTP („unikalne hasło dla oferty” w SkyCash)

Gdzie znaleźć bilet?

Po zakupach na stronie biletyregionalne.pl Twój promocyjny bilet znajduje się w zakładce „moje bilety”. W aplikacji SkyCash bilet jest gotowy do wyświetlenia w zakładce “kontrola biletów”.

Jak dojechać na miejsce imprezy?

Specjalnie na Gran Turismo została uruchomiona linia autobusowa 159. Darmowe autobusy komunikacji miejskiej będą kursować z Dworca Głównego na Tor Poznań. Zatrzymywać się będą na przystankach: Poznań Główny, Bałtyk, Szpitalna, Swoboda, Tor Poznań. Autobusy kursować będą w czwartek w godzinach 11:45 – 22:00, piątek 10:00 – 22:00, sobota 9:30 – 18:00, zgodnie z rozkładem zamieszczonym w aplikacji jakdojade.pl. Organizatorzy imprezy zachęcają do przyjechania na Tor Poznań rowerem. Na czas trwania Gran Turismo zostanie uruchomiona stacja rowerów miejskich oraz parking rowerowy na terenie wydarzenia. 

ZałącznikRozmiarData
Warunki taryfowe "Kolej na rozrywkę"116.63 KB2016-06-28